EMOCJONALNY KOMPAS, CZYLI JAK ZOSTAĆ PRZYJACIELEM SWOJEGO DZIECKA NA CAŁE ŻYCIE.

Kup Teraz za 99 zł

… jedyny w swoim rodzaju program dla rodziców, którzy chcą wychowywać świadomie i efektywnie.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do końca promocji pozostało

Dlaczego ten poradnik?

  • Poznasz przyczyny i skutki zachowań dzieci i rodziców wobec siebie.
  • Nauczysz się rozpoznawać i określać emocje i uczucia dzieci oraz swoje.
  • Będziesz umiał znajdować rozwiązania dla różnego rodzaju wyzwań wychowawczych.
  • Nabędziesz umiejętności spojrzenia na świat oczami dziecka.
  • Zobaczysz jak zachować spokój w sytuacjach stresowych.
  • Będziesz panował nad zaistniałą sytuacją i swoimi niepożądanymi reakcjami.
  • Nauczysz dziecko, jak radzić sobie z ubliżaniem, poniżaniem.
  • Dzieci będą chętniej rozmawiały i opowiadały o swoich zmaganiach.

Jaka piękna transformacja może Cię spotkać?

Pragniesz by dziecko lepiej Cię rozumiało i podążało za Tobą?


Zastanawiasz się jak wspierać go, gdy ma wzywania w szkole lub z rowieśnikami?


Jak sprawić poprzez "odpowiednie" podejście, by twoje dziecko rozwijało się dużo szybciej niż dotychczas?


W końcu jak w tym wszystkim nie zwariować i znaleźć przestrzeń dla siebie?


Jesteś we właściwym miejscu.

Jesteś osobą dorosłą i być może uważasz, że masz już życie z górki, a dziecko teraz musi mieć wszystko, bo przed nim całe jego życie.

Wcale nie! Ty też masz przed sobą życie, które możesz jeszcze zmienić. Nie jest za późno i możesz to zrobić w krótkim czasie! Zagadnienia, które poruszamy to podstawy do tego, żeby wdrożyć tą zmianę, która sprawi, że będziesz czuł się lepiej sam ze sobą.. że dasz sobie szansę. Pokażemy Ci, że są inne sposoby komunikacji niż krzyk na dziecko, niż te, które znasz ze swojego otoczenia i doświadczenia.

Rodzice często są tak zdesperowani i zdenerwowani, że krzyczą na dzieci, ale wcale nie są z tego powodu szczęśliwi. Czasami wydaje się, że nie ma innej opcji, że trzeba dać klapsa, karę albo szlaban. A jednak są inne możliwości.

Nauka tego, co oferujemy to jak wygrana w Lotto, masz szansę całkowicie odmienić życie swoje i rodziny.

Dla kogo jest Emocjonalny Kompas?

dla rodziców, którzy szukają Świętego Graala: „...przecież musi być jakiś inny sposób?!?”

dla osób pragnących wychować swoje dzieci na samodzielnych, niezależnych ludzi

dla tych, którzy marzą o tym, żeby być przyjacielem swojego dziecka przez całe życie

dla tych, którzy chcą poprawić komunikację w rodzinie

dla ludzi, którzy chcą zrozumieć dzieci oraz być przez nie zrozumianymi

dla rodziców, którzy chcą pomóc dziecku zbudować emocjonalny „kręgosłup” na całe życie

dla tych, których frustruje sytuacja w domu, czują, że mogłoby być lepiej

dla tych rodziców, którzy mają już dosyć stresujących sytuacji w relacjach

Poznaj Joannę i Jędrzeja Bagińskich

KIM SĄ JOANNA I JĘDRZEJ BAGIŃSCY?


Przede wszystkim są rodzicami rocznej Kalinki, 9-letniej Ali i 11-letniego Antosia. Z wykształcenia inżynierowie fizyki technicznej i mechaniki i budowy maszyn, zawodowo inżynierowie w Porsche.


Od zawsze szukają w życiu nowych możliwości, lepszych warunków do życia i budowania rodziny. Każde podjęte przez nich wyzwanie zakończone jest sukcesem.


Jako inżynierowie rozłożyli wychowanie dziecka na czynniki pierwsze i znaleźli rozwiązania na wiele wyzwań wychowawczych. Najważniejsza dla nich jest zawsze rodzina, a nadrzędnym celem tworzenie środowiska, które zapewni dzieciom, takie życie, jakie sobie wymarzą. Wychowują dzieci na samodzielnych, pewnych siebie ludzi.

Rozdziały z Poradnika w skrócie

Rozdział PIERWSZY – EMOCJE JAKO ISTOTA ZACHOWAŃ DZIECKA

Pokazujemy fundament relacji rodzic-dziecko. Zajmiecie się pracą nad rozszyfrowywaniem swojej pociechy.

Rozdział DRUGI – WYKRYWACZ EMOCJI I SKUTECZNE REAGOWANIE

Włączacie wykrywacz i jeszcze lepiej rozumiecie dziecko. Uczymy jak skutecznie reagować na postawę dziecka.

Rozdział TRZECI – BYĆ RODZICEM (NIE)IDEALNYM

Rodzic to też człowiek. Dowiecie się jak pogodzić te dwie role. Wracamy do własnego życia.

Rozdział CZWARTY – CZY WYCHOWYWANIE BEZ KAR I NAGRÓD JEST MOŻLIWE?

Poznacie różnice między karą i nagrodą. Opisujemy sposoby pozwalające funkcjonować bez kija i marchewki.

Rozdział PIĄTY – GRUNTOWNA ZMIANA NAWYKÓW I PODSUMOWANIE

Poznacie narzędzia, dzięki którym długoterminowo zastosujecie zdobytą wiedzę. Nowy dzień to nowa szansa!

Czy jesteś gotów podjąć przełomowe wyzwanie i wraz z nami uczynić swoje życie wyjątkowym?

JAK WYCHOWAĆ MAŁEGO GENIUSZA, A ZARAZEM OSOBĘ INTELIGENTNĄ EMOCJONALNIE I SZCZĘŚLIWĄ W ŻYCIU?


Główne wartości, które Joanna i Jędrzej przekazują swoim pociechom, to żeby doceniać wszystko, co mają w życiu i odnajdywać szczęście w tym, co ich spotyka. Wraz z kolejnymi wyzwaniami jakie stawiały przed nimi ich dzieci, rozwinęli strategię wychowawczą i dzisiaj dokładnie wiedzą, na jakie zachowania się godzą, a jakie są niedopuszczalne, zarówno u dzieci jak i u nich, rodziców.

W momencie, gdy nauczymy dzieci miłości do siebie, łatwiej będzie im akceptować świat zewnętrzny, rozwijać swoją ciekawość świata, być chętnym do pogłębiana swojej wiedzy i szlifowania własnych talentów.


Dostrzegając to, co już osiągnęły, dzieci będą miały otwarte głowy na nowe wyzwania. Ważne jest, żeby dawać dzieciom drogowskazy i wartości, a drogę i tak będą wybierać sami, własną.

REKOMEDNACJE

Witam serdecznie naprawdę poradnik pierwsza klasa już po pierwszej lekcji zrozumiałam jakie my błędy popełnialiśmy i teraz u nas dużo się zmienia bo państwa metody zaczynamy wprowadzać tak karteczki i pudełeczko zrobione i rysunki również i dziękuję, że mogłam skorzystać z państwa poradnika i wiedzy której mogłam uzyskać pozdrawiam serdecznie państwa dziękuje jeszcze raz za wspaniały poradnik, który mogłam z państwem przeżyć i zobaczyć jakie błędy popełniłam więc państwa wskazówki wzięliśmy głęboko do serca i będziemy przestrzegać tego co się nauczyłam jeszcze raz dziękuje ❤️❤️ państwa porady uświadamiają co robimy źle i na pewno inni też zrozumieją i wartości państwa zawitają w innych domach

Anna Salska

Duża wiedza państwa Bagińskich i życiowe przykłady pomogły mi uwierzyć w prawdziwość tego poradnika tym samym jego obejrzenie było czysta przyjemnością i nauka na własnych doświadczeniach i błędach. Brakowało różnorodności jeśli chodzi o metodę przekazu informacji, ale generalnie samą ich zawartość oceniam na bardzo przydatną i na wysokim poziomie. Na pewno będą wracać do słów państwa Bagińskich, zwłaszcza w chwilach trudnych dla rodzica (i dziecka) - kiedy rodzic traci głowę. Polecam dla wszystkich tych, którzy nie boją przyznać się do błędów i są otwarci na nowoczesne podejście do wychowania oraz porzucenie starych reguł klapsa, nagród i kar - wszystkie instrukcje otrzymacie w treści.

Karolina Chorążak

Baginsy. Spójrzmy na nich kuchni.Jędrka można spotkać zazwyczaj w kuchni. Gotuje z pasją. Stara się nią trochę zarazić swoje dzieci, jednak przede wszystkim daje im wolne pole do popisu i zachęca. Do rozwoju, do swoich marzeń i celów, do sięgania po gwiazdy. Asia uśmiecha się znad książki. Jest intelektualistką, od której bije naturalne ciepło. Jej aura pozwala czuć się swobodnie, czy to w domu, czy gdziekolwiek. Dzieciaki zwracają się do niej po radę, po uśmiech, po lekarstwo na całe zło... Które zostaje zawsze wspólnie wydedukowane. Dzieci rozpracowują w jadalni przy stole kolejną grę strategiczną. Uwielbiają to. Pomagają sobie nawzajem i rozkładają ją na części pierwsze. Bije od nich ekscytacja, radość i lekkość. Czasami się kłócą, jasne. Wystarczy chwila i któreś głośno zapłacze. Co mnie zawsze zaskakuje, to właśnie wcale niekonieczna interwencja w reakcji na taki krzyk. Młodzi rozmawiają ze sobą. Wysuwają argumenty. Potrafią sobie nawzajem ustąpić. Potrafią się przytulić i przeprosić. Pięknie się to obserwuje. Wzajemny szacunek i wyrozumiałość dwojga rosnących indywiduów.

Arleta Wieja

Joannę i Jędrka znam od lat osobiście a ich dzieci od małego. Oni poświęcają bardzo dużo czasu na bycie ze sobą i na zrozumienie potrzeb ich dzieci. Ich wskazówki pomogły mi wychować również moje dzieci. Ich porady są praktyczne, dają do myślenia, a co najważniejsze się sprawdzają.

Magdalena Schmidt

Asię i Jędrka poznałam kilka lat temu. Od początku mieli pasję w poznawaniu i stosowaniu zasad dotyczących „efektywnego wychowywania” dzieci. Z początku praktyki te wydawały mi się nieco dziwne, ale przy każdym kolejnym spotkaniu widziałam efekty ich stosowania. W tej chwili są dla mnie wzorem rodziców do naśladowania, a oprócz tego zawsze potrafią pomóc w sytuacjach, które wymagają „fachowej” interwencji. Wiedza, którą przekazują wywodzi się z praktyki. Przez te kilka lat miałam ogromną przyjemność obserwowania jak sami wdrażali wypracowane zasady do swojego domu. Efektem jest to, że ich dzieci wzrastają w poczuciu bardziej partnerstwa niż podporządkowania, a to rodzi u nich poczucie własnej wartości, które przekłada się na wszystkie sfery w ich życiu. Jestem przekonana, że wiedza, którą przekazują wzbogaci wiele domów w praktyki, które przełożą się nie tylko na relacje rodzinne i atmosferę w domu, ale również pozwolą rodzicom w taki sposób ukształtować swoje dzieci, aby potrafili od najmłodszych lat poradzić sobie z różnymi sytuacjami w szkole, w domu, w relacjach z rówieśnikami, a później w dorosłym życiu w związku, w pracy itp. Polecam więc czerpać garściami ich wiedzę, stosować i obserwować jak zmienia się na lepsze życie rodzinne w Waszych domach.

Aldona Danielska

BONUSY

Decydując się dziś, dodatkowo otrzymujesz BONUSY o łącznej wartości 200 zł

JAK ROZWIJAĆ I WYKORZYSTAĆ W PEŁNI POTENCJAŁ MOJEGO DZIECKA

Każdy z nas chce dla dziecka jak najlepiej. Najczęściej działamy po omacku i na bazie własnych doświadczeń. W tym programie poznasz 5 kroków, które skutecznie pomogą ci wykorzystywać potencjał twojego dziecka, aby pomagać mu się jak najlepiej rozwijać. Dzięki tym narzędziom dziecko wkroczy w dorosłe życie jako osoba samodzielna, pewna siebie, gotowa podejmować nowe wyzwania i realizować swoje marzenia.


Wartość bonusu: 100 zł

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE TWOJE DZIECKO JEST URWISEM...

Opadają ci już ręce? Nie wytrzymujesz już awantur z dzieckiem i nie masz siły ciągle sprzątać śladów po tornado, które chwilowo przyjęło postać twojego brzdąca? W tym kursie bierzemy pod mikroskop zjawisko niesfornego dziecka. Podajemy krok po kroku sposób na analizę przyczyn zachowań twojej latorośli i dzielimy się tym co działa.


Wartość bonusu: 100 zł

Podsumowanie

Jak mogę dołączyć do tego 6 miesięcznego programu? To proste, zobacz co otrzymasz:

Emocjonalny Kompas, czyli jak zostać przyjacielem swojego dziecka na całe życie

Łączna wartość kursu to:

495 zł

Aktualna cena promocyjna

99 zł

Cena PLN Brutto (23% vat)

RAZEM PEŁNY KURS Z BONUSAMI O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 495 ZŁ

W TRAKCIE PROMOCJI TYLKO

99 zł

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do końca promocji pozostało

Kontakt

BIURO HANDLOWE:

Milewski Grow

ul. Bokserska 39

02-690 Warszawa

biuro@milewskigrow.pl

tel. 504 221 913